Zoznam a popis všetkých služieb -

Salon

Hotel

Škôlka

Ako to u mňa chodí ...

Psíkov je možné prevziať na nástup do škôlky, hotela a i Salona priamo u nás v Ivanke, alebo po dohode môžeme prísť vyzdvihnúť Vášho psíka ku Vám domov.
Počas noci a kŕmenia sú psíky oddelené. Každý psík má svoj vlastný priestor, kde môže nerušene odpočívať. Problémové psíky a psíky v hospitalizácii sú izolované a venčené osobitne.

Záhrada poskytuje možnosť na bezpečné venčenie a hry. Okrem trávy a štrkových častí majú psy k dispozícii tienisté miesta. K dispozícii majú aj špeciálne termo plastové búdy značky Ferplast, zvlášť pre veľké i malé plemená psíkov.
Psíky môžu byť podľa želania klientov venčené na prechádzkach mimo domu a priľahlej záhrady. Terén je pravidelne obmieňaný, možnosť kúpania v jazierku a pod. Poslušné psy sú púšťané na voľno, ostatné na voditku či flexi.

Vaši miláčikovia majú u nás zabezpečnú stravu podľa potrieb raz alebo 2x denne. Používame zásadne bezpečné certifikované zdravé krmivá ako Arden Grange, Canidae a pod. Taktiež psíkom varíme, podľa požiadaviek je možné zabezpečiťakúkoľvek stravu i prípadnú špeciálnu diétu.
Podľa potrieb klientov a ich psíkov je možné psíka počas pobytu u nás kúpať, ostrihať, alebo môže absolvovať základný výcvik a pod.

Pred vstupom každého psíka ku nám prísne kontrolujeme platné vakcinácie na besnotu a ostatné vírusové či infekčné ochorenia. Vakcinácie nesmú byť staršie ako 1 rok a mladšie ako 3 týždne. Odčervenie max 3 mesiace pred nástupom do hotela musí byť riadne zaznamenané a potvrdené veterinárnym lekárom. Rovnako musí mať psík aktívnu antiparazitnú ochranu.